Vantaa

Myymälän tiedot

Kaakelikaari 4 B
01720 Vantaa

ma-pe 12-17

la 10-14

Yhteystiedot

Ajanvaraus

 

 

Asiakaspalvelu ja myynti

Jarmo Venho
Tulisija-asiantuntija
Puh. 040 642 8551
jarmo.venho@uunisepat.fi

Sergei Zaychenko
Tulisija-asiantuntija
Puh. 040 846 3709
sergei.zaychenko@uunisepat.fi

Ajanvaraus

Varaa itsellesi aika myymäläämme. Tulisija-asiantuntijamme käy yhdessä teidän kanssa läpi tulisijatarpeenne.



Asentajat

Aigar Nuuma
Asentaja
Puh. 044 940 5875
aigar.nuuma@uunisepat.fi

Jani Mäenpää
Asentaja
Puh. 040 748 6277
jani.maenpaa@uunisepat.fi

Janne Lehtinen
Asentaja
Puh. 040 544 9706
janne.lehtinen@uunisepat.fi
Somero

Jari Kiprianoff
Asentaja
Puh. 0400 261 444
jari.kiprianoff@uunisepat.fi
Vihti

Joonas Saarivirta
Asentaja
Puh. 040 961 1139
joonas.saarivirta@uunisepat.fi

Mairo Mugra
Asentaja
Puh. 050 591 5023
mairo.mugra@uunisepat.fi
Espoo

Pasi Holopainen
Asentaja
Puh. 050 590 6393
pasi.holopainen@uunisepat.fi
Espoo

Sam Kajander
Asentaja
Puh. 0400 717 742
sam.kajander@uunisepat.fi

Veiko Eomois
Asentaja
Puh. 041 703 9458
veiko.eomois@uunisepat.fi