Vantaa

Nilsaksenpolku 2
01510 Vantaa

Avoinna
ma-pe 12-18
la 11-16

 

Asiakaspalvelu ja myynti

markopesonen2

Marko Pesonen
Tulisija-asiantuntija

 040 166 3457
 marko.pesonen@uunisepat.fi

sam kajander

Sam Kajander
Tulisija-asiantuntija

 040 642 8551
 sam.kajander@uunisepat.fi

Juha Kovero

Juha Kovero
Tulisija-asiantuntija

 040 159 6562
 juha.kovero@uunisepat.fi

Asentajat

vantaa aigar nuuma

Aigar Nuuma
Asentaja

 044 940 5875
 aigar.nuuma@uunisepat.fi
 

vantaa jari kiprianoff

Jari Kiprianoff
Asentaja, Vihti

 0400 261 444
 jari.kiprianoff@uunisepat.fi
 

vantaa pasiholopainen netti

Pasi Holopainen
Asentaja, Espoo

 050 590 6393
 pasi.holopainen@uunisepat.fi
 

vantaa janne lehtinen

Janne Lehtinen
Asentaja, Somero

 040 544 9706
 janne.lehtinen@uunisepat.fi
 

vantaa mairo mugra netti

Mairo Mugra
Asentaja, Espoo

 050 591 5023
 mairo.mugra@uunisepat.fi
 

Varaa esittely lähimmältä Uuniseppä-myyjältäsi

Varaa tästä! ›